MAXQDA

MAXQDA on juhtiv tarkvara maailmas kvalitatiivse ja segametoodilise andmeanalüüsi jaoks.

Viimane versioon kindlustab MAXQDA missiooni pakkuda maailmatasemel tarkvara teadlastele üle maailma. MAXQDA 24 muudab teie töö tõhusamaks, efektiivsemaks ja nauditavamaks üle 35 uue funktsiooni ja värskendatud välimusega. Nende hulka kuuluvad uuenduslikud ja automaatsed analüüsivahendid, mis viivad teie uurimistöö uuele tasemele.

Haridusasutustele ja mittetulundusühingutele kehtivad soodushinnad.

Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust!

MAXQDA

MAXQDA on parim valik mitmekesiste andmehulkade põhjalikuks kvalitatiivseks andmeanalüüsiks. See toimib mitmesuguste andmetüüpidega ja pakub võimsaid tööriistu edasijõudnud koodimise, otsingu, transkribeerimise ja visualiseerimise jaoks, olles samal ajal lihtne õppida ja kasutada.

MAXQDA Analytics Pro

MAXQDA Analytics Pro lisab edasijõudnud kvalitatiivse analüüsi funktsioonidele statistika mooduli. Kvantifitseerige sujuvalt oma kvalitatiivsed andmed ja rikastage oma analüüsi tõendite ja tõenäosusega. Analüüsige oma kvalitatiivseid andmeid statistiliselt MAXQDA-s või impordige ja ühendage oma andmed Exceli või SPSS-i vormingus andmekogumitega.

 

Haridusasutuste litsentsid

Haridusasutustele mõeldud erihindadele kvalifitseeruvad ülikoolid, kõrgkoolid, kutsekoolid ja üldhariduskoolid.

Palun võtke meiega ühendust e-posti teel: info@kaljukindel.ee

Mittetulundusühingute ja riigiasutuste litsentsid

Erihinnad kehtivad riiklikele asutustele, mittetulundusühingutele, heategevuslikele organisatsioonidele ja sihtasutustele.