MAXQDA

Tarkvara kvalitatiivsete, kvantitatiivsete ja segameetodite kasutamiseks uurimistöödes.

MAXQDA on professionaalne andmeanalüüsitarkvara, mida on võimalik kasutada nii Windowsi kui ka Mac OS X operatsioonisüsteemidega. MAXQDA aitab andmeid süstemaatiliselt analüüsida ja korrektselt tõlgendada. Analüüsige kõiki andmeid, mida on võimalik elektrooniliselt koguda!

Programmeerimisvõimalused aitavad vajalikku informatsiooni kategoriseerida ning filtreerida. Töö käigus on võimalik oma mõtted ja teooriad märkida memodesse, kasutada mitmekülgseid otsingufunktsioone, siduda omavahel kvalitatiivsed ja kvantitatiivsed andmed, ning esitleda neid võimsate visualiseerimistööriistadega.

Haridusasutustele, tudengitele ja mittetulundusühingutele kehtivad soodushinnad. Hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust!

Kaljukindel OÜ on MAXQDA ametlik edasimüüja Eestis.

Üksikasutaja litsents

Üksikasutajale mõeldud MAXQDA litsents, mille võib paigaldada kuni kahte arvutisse. Samaaegne kasutamine ei ole võimalik.

Litsents on võimalik välja osta või rentida.

Portable litsentsid pole saadaval alates 23.11.2021.

Võrgulitsents

MAXQDA võrgulitsents on mõeldud meeskondadele, kus on vajalik tarkvara samaaegne kasutamine 5 või enamas seadmes.

Tarkvara võib paigaldada kaks korda enamatesse seadmetesse vastavalt tellitud litsentside arvule. Kui tellid 6 litsentsi, võid tarkvara paigaldada 12 arvutisse.

Tarkvara saab rentida (subscription) alatest 5-st litsentsist.

Avaliku sektori, MTÜ ja haridusasutuste litsentsid

Pakume võimalust soetada tarkvara soodushinnaga.

Palun võtke meiega ühendust e-posti teel: info@kaljukindel.ee